גירושין

עורך דין גירושין - איך מתחילים את החיים שאחרי ?

בחירה של עורך דין, לא כל שכן עורך דין המתמחה בדיני משפחה, היא עניין שיש לשקול בכובד ראש, בעיקר כשמדובר בתיקי גירושין מורכבים בהם מעורבים רכוש רב, לצד ילדים של בני הזוג, עליהם יש להגן.
מומלץ לבחור עורך דין אמפטי, שיישדר לך תחושת ביטחון ונינוחות, כיוון שמדובר בהליך מאוד לא פשוט רגשית. חשוב להרגיש שעורך הדין קשוב לך באמת ואינו מבטיח הבטחות ללא כיסוי.

לא כל שכן, כשגירושין הוא צעד מכריע ,במהלכו המתגרש/ת מצוי/ה לעיתים קרובות במשבר וטלטלות רגשיות ולא אחת ישנה תחושת אי וודאות לגבי העתיד מעבר לאופק.

במרבית המקרים, הפנייה לעורך דין מתמחה בעל ניסיון רב שנים בטיפול בדיני משפחה, בכלל זה גירושין, נעשית לאחר לבטים רבים ואין ספור ניסיונות לגישור, שלא צלחו.

לכן כעורכת דין לדיני משפחה, ממליצה כי בעת בחירת עורך דין לשים לב כי מעבר לטיפול המשפטי, הכולל בקיאות וידע מעמיק בחוקים והעדכונים התחיקתיים האחרונים וניסיון רב בליטיגציה ובניית תקדימים משפטיים פורצי דרך בתחום , מעניק עורך הדין בבד בבד ללקוחותיו תמיכה רגשית ותחושת ביטחון לאורך כל התהליך, שעם סיומו יגיעו לחוף מבטחים.

עורך דין לדיני משפחה בעל ידע וניסיון מקצועי, אמור לשקף לך את ההשלכות של כל צעד ומהלך משפטי ולהציע לך את האופציות הטובות ביותר עבורך בדרך הקצרה ביותר. שאם לא כן, הליכים משפטיים היו נמשכים לנצח והדבר קריטי כאשר מדובר בילדים, החווים טלטלה רגשית , לעיתים לצד רכוש רב, העומד על הפרק.

מטעם זה בעת בחירת עורך דין לענייני משפחה (גירושין), חשוב שתחושו כי זהו עו"ד המתאים ביותר עבורכם, הן בגישתו, הן באופיו, וכאמור לעיל תרגישו בטוחים עימו, שהוא מבין את צרכיכם ואת שנכון לתיק הגירושין הספציפי שלכם.

חשוב לא פחות, כי עורך הדין שתבחרו, בין עורכי הדין הרבים הקיימים ברחבי הארץ, יהיה זמין לכם ותיזכו במהלך התהליך למענה בזמן סביר. בלי ספק , לא פחות חשוב  בבחירת עו"ד לדיני משפחה לבקש המלצות, בין אם אתם מחפשים בירושלים ובין אם באזורים אחרים.

משרד עו"ד אופק אבן צור מעניק טיפול משפטי הכולל; ייצוג בזכויות סוציאליות ואיזון כלל הנכסים המגיעים במסגרת הפרידה. הסכמי גירושין וטרום-גירושין, הסכמי ממון, חטיפות ילדים, ידועים בציבור, ירושות, צוואות, נישואים חד-מיניים, אלימות במשפחה, מזונות, משמורת, ועוד. המשרד עוסק בתחום מזה שנים רבות וישמח ללוות אותך בהליך עד לסיומו תוך מתן דגש על זכויותיך.

couple-receiving-psychological-help-from-expert