המלצות

הלקוחות שלנו
מספרים עלינו

5/5
לא יודעת איך הייתי מסתדרת בלעדיה

עמדתי בפני הליך גירושין מורכב ביותר, אשר לצד הרכוש המשפחתי הרב, שהייתי עשוייה לאבד , עמדו לנגד עיניי ילדיי היקרים, שהיו רכים בשנים. למותר לציין כי חששתי מתגובתם לפרידה. בעלי לשעבר רצה להתנגח בי באמצעות הילדים כבר מהרגע הראשון. פחדתי מאוד ממה שעלול לקרות.

הגעתי לעו"ד ריקי אופק אבן צור וחשבתי שניכנס למתקפה ומאבקים, אך בזכותה למדתי שתמיד יש אופציות טובות יותר. לא אכביר במילים. בסופו של תהליך, לא ארוך במיוחד להפתעתי, הצלחנו להגיע להסכמה למרות הקשיים, התגרשנו, כשטובת הילדים עמדה לנגד עינינו לכל אורך הדרך והצלחתי להגן על הרכוש המשפחתי עימו נכנסתי למסגרת הנישואין.

היום אמנם היחסים עם אבי ילדיי סבירים, אך החשוב מכל שטובת הילדים נמצאת בראש מעיינינו. הכל הודות לריקי אופק אבן צור עורכת הדין המקסימה, שליוותה אותי יד ביד עד תום התהליך. תודה לך ריקי מכל הלב.
ש. ש. ​
5/5
צוואות וירושות בראש שקט

הגעתי לעו"ד ריקי אופק אבן צור שנה לפני שאימי הלכה לעולמה, לאחר ויכוחים קשים ביני לבין אחיי לגבי חלוקת הרכוש המשפחתי הרב בינינו. לא ראיתי קצה של חוט וסברתי כי לצערי עומדת לפרוץ מלחמת עולם בינינו ביום שהצוואה תבוא לידי מימוש.

פניתי עו"ד ריקי אופק אבן צור , שדי מהר הבהירה לי את פני הדברים וסייעה לי לדבר עם אחיי, שהגיעו אליה יחד עם אימי.

בסופו של דבר רשמנו צוואה יחד לשביעות רצון כולם ולאימי ז"ל הייתה נחת רוח. לאחר פטירתה כל הדברים היו הרבה יותר פשוטים והכל הודות לעו"ד ריקי אופק אבן צור, למקצועיותה , החשיבה היצירתית שלה מחוץ לקופסא, המסירות וליחסי האנוש המעולים בהם בורכה. אני ממליץ עליה בחום.
פ. ס.
5/5
שוחררתי מעגינות אחרי שנים

להיות עגונה זו בעיניי אחת הגזרות הקשות שיכולות להיגזר על אישה. אמנם בתחילת התהליך בעלי לשעבר הגיע לבית הדין הרבני. אלא שתמיד מצא סיבות, כמו שלום בית. הוא לא מעוניין להתגרש. בעוד שמאידך גיסא זה לא הפריע לו לחפש מישהי ולהקים איתה בית ומשפחה. הוא טען שיסכים להתגרש אם אעביר לידיו את הרכוש הרב שירשתי מבני משפחתי, לכך לא הסכמתי.

לעו"ד ריקי אופק אבן צור הגעתי אחרי שנים של עגינות. הייתי אובדת עצות וחשבתי שכך נגזר עליי להמשיך לחיות. עו"ד ריקי אופק אבן צור פתחה עבורי את הצוהר לחופש, העניקה לי כוחות להמשיך, בד בבד עם התהליך המשפטי המורכב.

הרגשתי שהיא עושה הכל למעני. היא תמיד הייתה עימי ברגעים הקשים. זוכרת את היום בו קיבלתי את הגט כיום של גאולה וחופש, בלי עו"ד ריקי אופק אבן צור כל זה לא היה קורה. ריקי יקרה, תודה שבזכותך קיבלתי את החיים שלי חזרה.
מ.מ.
5/5
לא יכול לתאר את התהליך בלעדיה

לפני כשנה כשהגעתי אלייך היו לי חששות כבדים. היה זה בראשיתו של תהליך כואב ועצוב.

עם הזמן הבנתי שאין לי כל סיבה לחשוש. היום לאחר שהכל הסתיים, אני חש הקלה עצומה.

לא יכול לתאר כיצד הייתי עובר את הכל בלעדייך, עו"ד ריקי אופק אבן צור. מודה לך מעומק הלב ריקי יקרה.
נ.ר.